Ceník rodinné a těhotenské foto

 Volné termíny pro rodinné, glamour, boudoir, těhotenské a dětské fotografování

Fotografování v ateliéru / exteriéru – dostupné od 1.6.2020

Je možné objednat rodinné, těhotenské a dětské foto v ateliéru ve Slavkově u Brna nebo v Svatobořicích – Mistříně, informace k ateliéru zde, nebworn fotografii se z kaúacitních důvodů nevěnuji, ráda však doporučím skvělé fotografky, které s ezabývají fotografováním miminek.

V případě zájmu doporučím i skvělou vizážistku, která vám udělá krásný foto make up a vlasovou úpravu. Cena od 700 kč za účes i foto-make up dle náročnosti.

Standartní verze:

20 fotografií v plném rozlišení – zaslaných digitálně – plně retušovaných, v online digitálním albu, lze upravit další fotografie – každá další za 200 Kč, doba fotografování do 40 minut, lze učinit autorský výběr fotografií nebo si vyberete z odeslaných náhledů, 1 % zakázky odesílám na S.O.S Kočky – útulek pro zraněná, opuštěná a nemocná zvířata.

Cena: 3000 Kč

Vánoční fotografování v ateliéru – dostupné

Proběhne v měsíci říjen / listopad, bude možné objednat rodinné, těhotenské a dětské foto v ateliéru ve Svatobořicích – Mistříně.

Standartní verze:

20 fotografií v plném rozlišení – zaslaných digitálně – plně retušovaných, v online digitálním albu, lze upravit další fotografie – každá další za 200 Kč, doba fotografování do 40 minut, lze učinit autorský výběr fotografií nebo si vyberete z odeslaných náhledů, 1 % zakázky odesílám na S.O.S Kočky – útulek pro zraněná, opuštěná a nemocná zvířata.

Cena: 3000 Kč

MINI verze: 5 fotografií v plném rozlišení – zaslaných digitálně – plně retušovaných, v online digitálním albu, lze upravit další fotografie – každá další za 200 Kč, doba fotografování do 15 minut, lze učinit autorský výběr fotografií nebo si vyberete z odeslaných náhledů, 1 % zakázky odesílám na S.O.S Kočky – útulek pro zraněná, opuštěná a nemocná zvířata.

Cena: 1000 Kč

Fotografování v sadech – dotupné v sezóně 2021

Proběhne v měsíci duben / květen, bude možné objednat rodinné, těhotenské a dětské foto v sadech u Lužic / Čejkovic.

Standartní verze:

20 fotografií v plném rozlišení – zaslaných digitálně – plně retušovaných, v online digitálním albu, lze upravit další fotografie – každá další za 200 Kč, doba fotografování do 40 minut, lze učinit autorský výběr fotografií nebo si vyberete z odeslaných náhledů, 1 % zakázky odesílám na S.O.S Kočky – útulek pro zraněná, opuštěná a nemocná zvířata.

Cena: 3000 Kč

stažený soubor

Follow us on Instagram @natalia_kosibova_photography

logo

Follow us on Facebook @NatyandKatyPhotographers

Tags 

Kreativní  svatební fotograf pro Brno, Svazební fotograf Zlín, Svatební fotografie Hodonín, Svatební fotograf Břeclav, Svatební foto Kyjov, Svatební fotograf Jižní morava, svatba na moravě, svatební fotografie Uherské Hardiště, Zlín, nejlepší svatební foto Zlín, svatební fotograf Brno, fotografie těhotenské, těhulky v ateliéru, fotografický ateliér, glamour Kyjov, boudoir Kyjov, těhulky, těhotenské foto Kyjov, těhotenské foto Břelca, těhotenské foto Hodonín, fotografka Kyjov, fotografka Brno, fotografka Milotice