Těhotenské fotografie

Přirozené těhotenské focení realizuji pro nastávající maminky a jejich rodiny v podvečerních hodinách, ve zlaté hodince cca 1 – 1,5 hodinu před západem sluníčka. Fotografuji formou přirozených momentů a společně tak můžeme strávit příjemnou podvečerní procházku. Jsem veká fanynka přirozených momentů a přirozeně vyjádřených emocí, snažím se, aby atmosféra u těhotenského focení byla plná pohody, která se vždy promítne i do výsledných fotografií. Těhotenské fotografie vám zachovají důležité vzpomínky na toto nádherné životní období, a proto se vždy snažím o maximálně milou a příjemnou atmosféru, ve které se budete cítit dobře, pohodově a já vám díky přirozenému moodu můžu vytvořit fotografie, ke kterým se vždy rádi budete vracet.

Kdy doporučuji fotografování?

V případě zájmu o těhotenské focení mě prosím kontaktujte emailem nebo na sociálních sítích. Společně si pak vybereme a potvrdíme termín, který vám i mě sedne.Snažím se fotit ve zlaté hodince, což je cca hodinu a půl před západem slunce. Mám ráda měkké světlo, které pak dodá fotografiím krásnou atmosféru. Fotím ve všední dny i víkendy, záleží však na vašich i mých časových možnostech a co vám více sedne. Fotografování probíhá cca 40 minut až hodinu, podle počasí, dekorací a počtu změn oblečení. Také záleží na počtu fotografovaných osob. Pokud jsou u focení i děti, je potřeba počítat s tím, že se doba focení prodlouží. Pokud byste měli zájem o ranní nebo odpolední fotografování, ráda vyjdu vstříc, je však potřeba počítat i s jiným charakterem fotografií.

Pár rad od fotografky, co sluší těhotenskému focení…

Mé doporučení se vždy týká toho, abyste se v oblečení cítili komfortně, přirozeně a aby to byl váš styl. Mám také možnost zapůjčení šatů, je na vás zda využijete a budou vaším šálkem kávy. Můžete si vzít více kusů a variací oblečení, na místě společně vybereme vše tak, aby dohromady ladilo a působilo harmonicky. Miluji neutrální barvy a oblečení doporučuji spíše bez výrazných vzorů, které můžou odvádět pozornost a odpoutávat se tak od toho nejdůležitějšího, a to jste vy a vaše rodina. 🙂

Těhotenské focení je památkou na celý život

Těhotenské fotografie jsou památkou na celý život a ráda jim věnuji tu nejvyšší možnou péči při výběru místa. Ráda fotím v přírodě a loukách, klientům však ráda vyjdu vstříc a najdu pro vás krásné místo v okolí bydliště. Pokud byste si přáli fotografie v ateliéru, můžeme si i pronajmout krásný ateliér v Bučovicích nebo Slavkově u Brna.