Těhotenské fotografie

Těhotenské fotografie v Kyjově, Hodoníně a okolí

Romantické a přirozené těhotenské focení realizuji pro nastávající maminky v podvečerních hodinách, ve zlaté hodince cca 1 – 1,5 půl před západem sluníčka. Uchovejte si vzpomínky na krásné období těhotenství. Fotografuji formou přirozených momentů a společně můžeme strávit příjemnou podvečerní procházku. Jsem fanynka přirozených momentů a přirozeně vyjádřených emocí, snažím se aby atmosféra u fotografování byla plná pohody, která se vždy promítne i do výsledných fotografií.

Jak těhotenské focení probíhá?

Společně vybereme termín, který vám sedne. Fotím vždy ve zlaté hodince, cca hodinu před a u západu sluníčka, miluju sluneční západy a měkké světlo, které pak dělá mé fotografie takové, jakým jsou. Můžu fotit všední dny i víkendy, záleží na vašich časových možnostech a co vám více sedne. Fotografování probíhá cca 40 minut až hodinu, podle počasí a počtu změn oblečení.

Co si vzít sebou a na sebe?

Mé doporučení se vždy týká toho, abyste se v oblečení cítili komfortně, přirozeně a aby to byl váš styl. Mám také možnost zapůjčení šatů, je na vás zda využijete a budou vaším šálkem kávy. Můžete si vzít více oblečení, na místě společně vybereme vše tak, aby dohromady ladilo a působilo harmonicky. Miluji neutrální barvy a oblečení doporučuji spíše bez výrazných vzorů, které můžou odvádět pozornost a odpoutávat se tak od toho nejdůležitějšího, a to jste vy. 🙂

Těhotenské focení je památkou na celý život

Těhotenské fotografie jsou památkou na celý život a ráda jim věnuji tu nejvyšší možnou péči při výběru místa. Ráda fotím v přírodě a loukách, klientům však ráda vyjdu vstříc a najdu pro vás krásné místo v okolí bydliště. Pokud byste si přáli fotografie v ateliéru, můžeme si i pronajmout krásný ateliér v Bučovicích nebo Slavkově u Brna.