Doporučuji

Pokud se Vám líbí moje práce s fotoaparátem a baví Vás mé svatební fotografie, určitě Vás osloví moji skvělí kolegové ze svatební branže, se kterými tvoříme úspěšný tým již několik let a ráda vám je představím.

Oblíbení dodavatelé svatebních služeb

Pension Roseta

Pension Roseta se nachází v malebné obci Radějov, která se nachází na okraji lesního horského pásma Bílých Karpat. Pokud toužíté po nádherné svatbě v úchvatné zahradě a s výjimečnou gastronomií se skvělými a rodinnými službami, Roseta je pro vás to pravé místo. Naše srdce si získal již mnoho roků zpátky a právem patří mezi naše nejoblíbenější svatební místa, jaká můžete v našem regionu objevit.

Organizace & Výzdoba

Svatby & eventy✨by Sierra – Jedinečná agentura, která zařídí květiny, dekorace a umí i perfektní organizaci. Na jejich krásném instagramu je spousta nádherně inspirativních fotografií. Svatební agentura manželů Veleckých vás nadchne svým osobitým přístupem a nádhernými květinovými dekoracemi. Objednat si můžete i organizaci svatby. FLOWER DESIGNER Alžběta Vraňanová – Dolní Bojanovice Nádherné vazby a výzdoba od skvělé Alžbětky vždy potěší. Milá komunikace a profesionální přístup je samozřejmostí. Alžbětka vám ráda zapůjčí i vázy a další potřebný inventář, vše sladí do vašeho stylu. KVĚTINÁŘSTVÍ & VÝZDOBA Nádherné kytice s lučním nádechem ale i svěží moderní variace z mého oblíbeného květinářství Butterfly v Hodoníně. Milá komunikace a sto procentní spolehlivost zaručena.

Kapely & Cimbálky

Ke skvělé svatbě patří cimbálové muziky, bezvadně zahrají Cimbálová muzika Vojara a cimbálová muzika Galán, výjimečný a krásný hudební doprovod k obřadu i obědu zahraje Aristo quartet Kyjov, super párty zažijete s kapelami Kanci paní Nadlesní, úžasnou Veronikou a jejím bandem, dostupným na webu: www.veronikamoudra.cz, kapelou Kolík (www.kolik-rock.cz), fajn Kolorezem (www.kolorez.cz/), a Georgo (www.georgo.cz Zlín).

DJ – Djs, kteří udělají ze svatby nezapomenutelný zážitek. Skvělý DJ se postará nejen o perfektní hudební doprovod a ozvučení vaší svatby, ale také moderuje večerní soutěže adodává celé akci šmrnc, pomůže rozběhnout tu správnou zábavu a postará se o vše důležité. Skvěle to umí Kryštof Ocelka, kterého najdete na www.instagram.com/kryspee.dj/, nebo Dj Marek Šrajer (www.svatebnidj.com) a Dj Pavel Janovský (www.paveljanovsky.com).

Make-up and hair stylist

Talentovaná Barunka, která vytvoří perfektní svatební účes a vlasový styling, který mimo jiné můžete najít na nevěstách v mé galerii. Barunka za Vámi ráda přijede domů a vše připraví v klidu, s úžasným výsledkem a stylingem, který vydrží i nejnáročnější fotografování. Svatební fotografie díky dokonalému make upu a hair stylingu u nevěsty zaručí dokonalý výsledek. MAKE-UP and HAIR ARTIST Kity Make Up Kyjov Nádherný make up a vlasový styling od talentované Kristýnky vydrží celý svatební den a je opravdu nádherný. Měla jsem tu čest s ní být již na vícero svatbách, a musím říct, že nevěsty i svatební hosté byli nadšení. Zlaté ruce, příjemná a milá osobnost, luxusní kosmetika a spolehlivost, vše za fér cenu. Mohu jen doporučit jako svoji srdcovku a přidávám i fotografie ze svatby BarunkyMAKE-UP and HAIR ARTIST Marie Pospíšilová – Dolní Bojanovice S Maruškou mám ty nejlepší osobní zkušenosti, umí vytvořit nádherný make-up a vlasový styling, který zaručí svatebním fotografiím výjimečný look. Ostatně, její práce mluví za vše a za sebe mohu říci, že je radost fotografovat nevěstu, která se ve svatebním make-upu cítí dobře a příjemně. MAKE-UP and HAIR ARTIST Petra Mikušová Svatební MAKE-UP a účes od jedinečné Petky Mikušové, se kterou spolupracujeme již léta. Výsledkem je dokonalý make-up co vytvoří svatební WAU efekt! Make up od Peťky vydrží celý náročný svatební den a je jedinečný. Peťka za vámi také ráda přijede kamkoliv domů – takže odpadá náročné chození do salonů a vy si svůj den užijete v příjemném prostředí u Vás doma bez spěchu a nervozity.

Videografie

Skvělí a profesionální https://www.jagrvideo.com/videa Milan Tubl Neobyčejné a překrásné, tak takové jsou svatební videa skvělého Milana. Cit pro detaily, skvělý přístup a krásně zpracované emoce. Více z jeho tvorby najdete na jeho instagramuPravomil Prchal, výborný profesionál a milý přístup, díky kterému si natáčení užijete. www.wingspictures.cz  Peter Balko, výjimečný zážitek z natáčení celého dne zachycený na videu od skvělého Petra, který to umí s kamerou, dronem i se svojí skvělou videobudkou pro video vzkazy hostů. Jeho portfolio můžete najít na jeho facebookové stránce: https://www.facebook.com/svatebnikameramanbalko/ . Videotým Zerafilm, který vytvoří krásnou video vzpomínku, díky které si váš svatební den uchováte ve své paměti navždy. Výběr videí najdete na jejich youtube kanálu: www.youtube.com/@zerafilmcz . Tgnr_production Svěží videografie, u které se budete cítit dobře a díky ní si kdykoliv oživíte vzpomínky na tak výjimečný den. Portfolio můžete zkouknout na instagramu.

Půjčovny svatebních šatů

Výjimečné šaty ze salónů Svatka z uherského Hradiště nebo Brna, TY MOMENTY: Půjčovna originálních boho svatebních šatů, díky které si každá nevěsta splní svůj svatební sen o těch nejkrásnějších šatech. TY MOMENTY mají také neuvěřitelně vymazlený instagram, na kterém můžeme oči nechat.

To nejsladší na konec

Lahodné, domácí dorty a výborné sweet bary od Cukrárny u dvou koček ze StrážniceU Mlsné Berušky, nádherné dorty a krásné sweet bary potěší všechny svatební hosty i vás. Inspirujte se na webu www.umlsneberusky.com. Výborné svatební koláčky z Rohatecké vyhlášené pekárničky. Vše poctivé a domácí se skvělou chutí. A to nejsladší nakonec – delikátní dortíky, které se na svatebních fotografií budou vyjímat. Dortíky pečené s láskou od Evy Výmolové z Mikulčic. Eva peče z domácích surovin, její dorty jsou překrásně sladěné a božsky dobré. Vizuálně vám dortík přizpůsobí přesně dle vašeho přání a je dokonalou sladkou tečkou pro váš svatební den.