O mně

 Pár slov o mně… na začátek.

Děkuji že jste se dostali až ke mě. Jsem (nejčastěji svatební a rodinná 🙂 fotografka. V současnosti žiji v našem krásném Moravském Toskánsku. Ráda vyfotím Vaši svatbu KDEKOLIV, nebojte se mne proto prosím zeptat právě na váš svatební den. Nejčastěji fotografuji svatby v okolí Hodonína, Břeclavi, Znojma, Brna a Zlína. A jelikož mám strašně prima sestru, co to umí skvěle s foťákem, tak si sem tam něco vyblýsknu i v Londýně – cestování, umění a zachycení těch nejkrásnějších okamžiků je mi vlastní.

Pokud si přejete svatební fotografku, která odvypráví Váš příběh zábavně, vkusně a přirozeně, tak si budeme moc rozumět. Kouzelné momenty z vaší svatební veselky, ty které i po letech pobaví, připomenou jedinečnost chvilek  a respektují to nejdůležitější – VÁS jako pár, vaše potřeby a svatební téma. Specializuji se na církevní obřady a obřady pod širým nebem, autentické svatební příběhy vyprávím pouze dokumentárně a reportážně a nezatěžuji vás zbytečným a křečovitým pózováním. U svatebních portrétů poradím, doporučím a pomůžu s tím aby jste se uvolnili a měli krásné svatební fotografie formou hry a zábavné procházky – aby všichni moji snoubenci byli co nejvíce přirození, autentičtí a skvěle naladění. Protože jedině tak budou i výsledné fotografie s emocemi, s láskou a dýchat dobrou náladou.

Svatební fotografie je náročná a krásná disciplína, která prověří fotografa ve všech směrech a proto mne maximálně těší, že se mohu stát součástí vašeho svatebního dne já a zachytit tak důležité momenty plné emocí, slz štěstí, radosti a smíchu. Svatební fotografie vám budou připomínat váš den „D“ celý život a proto si zaslouží aby byli takové, jaké si přejete. Aby byli o vás a pro vás.

Svatební, rodinná a portrétní fotografka - Svatební fotograf Kyjov Breclav Hodonin Holič Skalica Svatební foto Jižní morava-6818-2

Svatební fotografka – Moje technika

Fotím nejraději s  technikou Canon (samozřejmostí jsou 2  fotoaparáty a veškeré vybavení zálohované pro případ potřeby – s fullframe snímačem). Blýskám externím světlem i bleskem značky Canon či METZ. Používám jen a pouze pevné světelné objektivy plus manuální skla. Moje výbava čítá 8 různých objektivů.

Svatební fotografie – Rezervace

Rezervace a volné termíny Vám ráda sdělím prostřednictvím emailu nebo sociálních sítí – přijímám objednávky na tuto sezónu. Miminka (newborn fotografie), těhulky a rodinné portréty je možné objednat kdykoliv – svatební fotografie lze objednat také kdykoliv, jen ty nejhezčí termíny bývají rezervované hodně dopředu. 🙂 Doporučuji však co nejdříve po rozhodnutí, že fotografie by jste rádi právě ode mne. Svatební fotografie a předsvatební rande je možné objednat také.

Svatební fotografka Hodonín, Kyjov, Břeclav, Radějov

 Co ode mne opravdu dostanete?

Jako první věc ode mne obdržíte smlouvu dle Vašich požadavků. Zdokumentujeme přípravy nevěsty, přípravy ženicha, a vlastně vše co si jen budete přát. Fotografování probíhá dokumentárně – reportážně – v pohodové atmosféře a s maximálně respektujícím přístupem. U svatebních portrétů Vám pomůžu a poradím tak, aby Vaše fotografie byli jedinečné, uvolněné a vy na nich vypadali krásně a přirozeně. Co se týče svatebního portrétního fotografování, obvykle portréty fotografuji po svatebním obědě první novomanželské portréty. V případě zájmu pak fotografuji ještě navečer ve zlaté fotografické hodince portréty u západu slunka, dopřeje li počasí a vy máte na fotografie energii. Fotografování tak maximálně přizpůsobím vašemu harmonogramu, nemusíte mít tedy obavu z časového rozvrhu a můžete si jej plánovat k vaší maximální spokojenosti a komfortu.

Vybírat balíčky můžete u mě na webu nataliaweddings.com. Více slideshow z mé tvorby naleznete na mém vimeu.

Nemyslím jen na sebe – podporujeme charity a dobrosrdečné projekty

Nemyslím jen na sebe a proto 1 % ze svatebních fotografií – zakázek odesílám na charitativní účely – na Útulek pro opuštěné kočky. Fotografuji také postižené a těžce nemocné děti (zdarma), pokud víte o někom koho život nešetřil a přesto by  měl rád krásné fotografie můžete na mne předat kontakt.

stažený soubor

Follow us on Instagram @natalia_kosibova_photography