O Mně

 Pár slov na úvod

Děkuji že jste se dostali až ke mě. Jsem (nejčastěji svatební 🙂 fotografka a v současnosti žiji v naší krásné moravské provance (Jižní Morava :-).Ráda vyfotím Vaši svatbu KDEKOLIV. Nejčastěji však v okolí Hodonína, Břeclavi, Brna a Zlína. A jelikož mám strašně prima sestru co to umí s foťákem tak si sem tam něco vyblejsknu i v Londýně – cestování, umění a zachycení těch nejkrásnějších okamžiků je mi vlastní. Pokud si přejete svatební fotografku, která odvypráví Váš příběh zábavně, vkusně a se stylem, tak jste tady správně. Kouzelné momenty z veselky – sdílejte je s těmi které milujete (a nejen na facebooku) díky fotografiím co pobaví  a respektují to nejdůležitější – VÁS. Specializuji se na církevní obřady a obřady pod širým nebem, svatební příběh vyprávím pouze dokumentárně a reportážně a nezatěžuji vás pózováním. Nejčastěji u svatebních portrétů poradím a pomůžu s tím aby jste se uvolnili a měli krásné svatební fotografie tak – aby má nevěsta byla maximálně spokojená a ženich co nejméně vyčerpaný. Svatební fotografie je náročná a krásná disciplína, která prověří fotografa ve všech směrech a proto mne maximálně těší, že se mohu stát součástí vašeho svatebního dne já a zachytit tak důležité momenty plné emocí, slz, radosti a smíchu. Svatební fotografie vám budou připomínat váš den „D“ celý život a proto si zaslouží aby byli takové jaké si přejete.

Svatební, rodinná a portrétní fotografka - Svatební fotograf Kyjov Breclav Hodonin Holič Skalica Svatební foto Jižní morava-6818-2

Moje technika

Fotím s  technikou Canon (samozřejmostí jsou 2  fotoaparáty – s fullframe snímačem). Blýskám externím světlem i bleskem značky Canon či METZ. Používám jen a pouze pevné světelné objektivy plus manuální skla. Pokud jste příznivci a najdeme si čas ráda použiji i Zenit s černobílým filmem nebo Polaroid. Moje výbava čítá 8 objektivů.

Rezervace

Rezervace a volné termíny Vám ráda sdělím prostřednictvím emailu nebo telefonu – přijímám objednávky na tuto sezónu. Miminka (newborn fotografie), těhulky a rodinné portréty je možné objednat kdykoliv – svatební fotografie lze objednat také kdykoliv, jen ty nejhezčí termíny bývají rezervované hodně dopředu 🙂 Doporučuji však co nejdříve po rozhodnutí, že fotografie by jste rádi právě ode mne. Svatební fotografie a předsvatební rande je možné objednat na sezónu 2019 a 2020. Využijte prosím také formulář přímo zde a zeptejte se na Vše co Vás zajímá – ráda Vám vše zodpovím a vysvětlím. V emailu Vám ráda zašlu slideshow mých drahých klientů, kteří svolili k publikaci – to aby jste měli představu jak může vypadat zdokumentovaný svatební příběh ode mne. Rezervace je platná od podpisu smlouvy a uhrazení zálohy – vše dle specifikací v nabídce.  Nabídka je zdarma a je nezávazná, proto se mne klidně poptejte – na právě Váš vysněný svatební termín.

Co ode mne dostanete?

Jako první věc ode mne obdržíte smlouvu dle Vašich požadavků. Na svatbě s Vámi budu celý den, nejméně 8 hodin – optimálně 12 hodin. Zdokumentujeme přípravy nevěsty, přípravy ženicha, a vlastně vše co si jen budete přát. Fotografování probíhá dokumentárně – reportážně – v pohodové atmosféře a s maximálně respektujícím přístupem. U svatebních portrétů Vám pomůžu a poradím tak, aby Vaše fotografie byli jedinečné, uvolněné a vy na nich vypadali krásně. Odevzdávám minimálně 400 fotografií – avšak někdy se zadaří počet mnohem vyšší 🙂 To nejdůležitější je pro mne Vaše spokojenost a zábava nad svatebními fotografiemi. Fotografie Vám odevzdám do 2-4 týdnů, přitom minimálně 20 fotografií zašlu do 5 pracovních dní od Vaší svatby – vše  nejdříve předám přes internetové úložiště,  poté osobně či poštou na USB disku a fotoknihu od firmy Saal – Digital. Formát svatební fotoknihy je 28 x 28 cm – vatovaná vazba, matný obal, počet stránek je nejméně 32. Hedvábně matný povrch vnitřních stránek s jemnou, ale jednotnou strukturou, zanechává velmi kvalitní a propracovaný vzhled. Z důvodu matných stránek nejsou viditelné žádné otisky prstů nebo odrazy. Dále Vám přibalím 4 dárkové obálky pro maminky a tatínky a voňavý dáreček ze své zahrádky. Všechny svatební fotografie jsou ve vysokém rozlišení a ve formátu JPG. Minimálně  50 fotografií dostanete v černobílé variantě. Každá fotografie projde sofistikovanou úpravou v programu Ligthroom a Photoshop. Vaše fotografie budou zálohovány po dobu 365 dní.

Svatební fotografie pro charitu

Nemyslím jen na sebe a proto 1 % ze svatebních fotografií – zakázek odesílám na charitativní účely – na Útulek pro opuštěné kočky. Fotografuji také postižené a těžce nemocné děti (zdarma), pokud víte o někom koho život nešetřil a přesto by  měl rád krásné fotografie můžete na mne předat kontakt.

Svatební fotografie a svatební video se skvěle doplní

Ze svatby Vám tedy zůstanou jen a pouze tři věci – prstýnky, fotografie – a svatební video. Pokud chcete kretivní a krásnou záležitost  – tak přesně takové jsou svatební videa mého úžasného kolegy Milana – záběry z dronu, dechberoucí scenérie a top přístup k Vám – více o něm najdete zde:
https://www.facebook.com/z.matekstudio/
Tumblr: http://zmatek.tumblr.com/
https://www.youtube.com/user/zmatekstudio