Školkové & školní focení

stažený soubor

Školkové & školní focení

Nejraději jsem, pokud focení dětiček probíhá venku, nejlépe v krásné přírodě. Každý rok připravuji různé tématické mini sessions (focení na květinové houpačce, focení v boho teepee, focení ve folklórním stylu, růžové modré focení ke dni maminek a tatínků, focení v krojích, luční focení s věnečky a květinami, fotografování můj první školní den, halloweenské focení, vánoční focení), tak aby se styl fotografií neopakoval. Používám stylové rekvizity, nejlépe vyrobené v Česku a fotografie tak dýchají atmosférou (typické tištěné plátna byste u mě hledali marně) :-). Všechny rekvizity si přinesu a vytvářím přirozené a krásné momenty vašich dětí pro vás a vaše blízké.

Portfolio

Náhled online galerie a portfolia můžete najít zde.

Fotografování celých tříd

1 ks fotografie, obvykle s jemně vepsaným školním rokem a názvem Mateřské nebo Základní školy ve formátu 13×19 cm 40 Kč. Tisknu na vysoce kvalitní fotopapír u kvalitní firmy kvalitnifotky.cz

13×19 cm 40 Kč

Školní a školkové mini focení, Focení s kamarády a kamarádkami

Každé dítko vyfotím více krát, ve více pózách a s více rekvizitami. Do online galerie nahraji všechny povedené fotografie vašeho dítka (6-12 ks). Vybíráte si přímo z online galerie, kde si také velmi klientsky příjemným způsobem zadáte email, a pomocí pár kliků si vytvoříte objednávku, kterou mi odešlete. Vše je velmi intuitivní. V případě, že byste si nevěděli rady, objednávku můžete provést i pomocí emailu. Po ukončení objednávání fotografie vytisknu, zabalím a odnesu do školky. Pokud si zapomenete objednat, nic se neděje, lze takto učinit ještě 3 měsíce po odeslání galerie. Ráda děti vyfotím i s jejich kamarády, fotografie opět budou k dispozici v online galerii a můžete si je v libovolném počtu a formátu objednat.

 10×15 cm: 45 Kč , 13×19 cm: 55 Kč , 15×21 cm: 70 Kč , 21×30 cm: 100 Kč, 30×30 cm: 130 Kč, 30×40 cm: 150 Kč.

Po dohodě lze připravit formát, o jaký budete mít zájem, tisknu také foto obrazy na plátně nebo na dřevěné desky. Tisknu na vysoce kvalitní fotopapír u kvalitní firmy kvalitnifotky.cz

Digitální balíček

V Digitálním balíčku dostanete všechny fotografie vašeho dítka, plus fotografie s kamarády. Všechny fotografie vám odešlu pomocí online digitální úschovny. Vybíráte si přímo z online galerie, kde si také velmi klientsky příjemným způsobem zadáte email, a pomocí pár kliků si vytvoříte objednávku, kterou mi odešlete. Vše je velmi intuitivní. V případě, že byste si nevěděli rady, objednávku můžete provést i pomocí emailu.

Cena balíčku je 340 Kč za všechny fotografie – neomezený počet v dané galerii.

Jak objednat školní / školkové fotografie?

Školní / školičková skupinová fotografie tříd bude automaticky vytvořena a předána ve škole, cena za formát 13×19 cm je 40 Kč.

Fotografie z fotogaleire můžete objednat dvěmi způsoby:

1. na emailu objednavkynataliaweddings@gmail.com, kde prosím zadejte čísla fotografií (stačí poslední 4 číslice, dále pak vaše jméno, příjmení, adresu a atelefon.

nebo

2. přímo v galerii, můžete pomocí srdíčka vytvořit wishlist. Nejdříve zadáte váš email, abych vám mohla odeslat fakturu a pod vaším emailem si vytvoříte pomocí označení srdíčkem vámi oblíbené fotografie. Následně prosím uveďte u jednotlivých fotografií do poznámek – v galerii pojmenované „notes“, jaký počet a jaký formát si přejete objednat. K tomuto slouží znak „notes“. Až vyberete a budete s vaším výběrem spokojení, stačí jej napravo v liště odeslat fotografovi – „Send to photographer“. Váš výběr se mi doručí a já vytvořím a odešlu fakturu. Pokud vám faktura nepřijde do 72 hodin, prosím kontaktujte mne emailem nebo telefonicky. V galerii na prvních fotografiích naleznete i grafickou nápovědu.

Fotografie v galerii jsou zmenšené a s vodoznakem, do tisku a v balíčcích odesílám fotografie upravené a v plném rozlišení, bez vodoznaku a v plném rozlišení.